WIZYTY
DOMOWE
ZAPISZ SIĘ
ONLINE
WYKUP BON
UPOMINKOWY
NOWY ADRES
kom. +48 502 478 861
ul. Ceynowy 3 84-230 Rumia
Fale radiowe
 
BIPOLARNE FALE RADIOWE RF + DODATKOWO LASER BIOSTYMULUJĄCY
 
Działanie zabiegu RF:
  • spłycanie zmarszczek, bruzd, blizn, kurzych łapek,
  • poprawa krążenia krwi (lepsze odżywienie tkanek),
  • poprawa napięcia zwiotczałej skóry,
  • poprawa kształtu policzków (chomików),
  • poprawa owalu twarzy,
  • poprawa kolorytu cery,
  • odprężenie mięśni twarzy.
  • Najskuteczniejsza technologia potwierdzona badaniami naukowymi!
 
RF emituje falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych.
 
Działanie funkcji RF polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie, zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach, co w efekcie poprawia jakość skóry, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki oraz spłycają blizny. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fala emitowana przez aparat RF jest absorbowana w komórkach skóry i nie niszczy innych struktur i nie dochodzi do poparzenia naskórka.
 
Fala elektromagnetyczna emitowana przez RF ujędrnia i zagęszcza skórę i odwraca skutki starzenia się skóry. Pierwsze efekty są widoczne po około 5-6 tygodniach.
 
Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-50 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, gdy kuracja jest intensywniejsza.
 
Urządzenie RF posiada:
 
  • komplet 3 bipolarnych głowic masujących o różnych rozmiarach
  • producent wyeliminował elektrodę bierną co pozwala równomiernie rozłożyć moc urządzenia i wyeliminować efekt przegrzewania się i iskrzenia prądu tak charakterystyczny przy RF-ach monopolarnych


Zabieg jest przyjemny i komfortowy dla klientki prosta obsługa urządzenia i łatwy do wykonania zabieg Fale radiowe emitowane przez to urządzenie powodują poprzez działanie tzw. ciepła głębokiego podgrzanie tkanki do temp. ok 65 st.C ( bez uszkadzania naskórka), czego następstwem jest regeneracja i kurczenie się włókien kolagenowych, pobudzenie mikrokrążenia, przyśpieszenie metabolizmu, rozbijanie tkanki tłuszczowej, drenaż.
 
W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na zasadzie selektywnej termoindukcji fala radiowa rozbija tłuszcz (lipoliza) , nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Poprawia także krążenie krwi i przyśpiesza metabolizm komórkowy.
 
Metodą tą można również transportować przezskórnie związki aktywne na zasadzie mezoterapii bezigłowej.
 
Fale radiowe w kontakcie ze skórą powodują efekt Joule'a , który polega na uwolnieniu ciepła poprzez natężenie elektryczne. W fizykoterapii i kosmetologii wykorzystuje się pole wysokiej częstotliwości, które pozwala na szybką zmianę polaryzacji. Eliminuje to ryzyko skutków ubocznych w postaci skurczów mięśni , itp.

 Aktualności

2017-03-30 - BUTY ARCOPEDICO

BUTY ARCOPEDICO -SOS DLA TWOICH STÓP JUŻ W NASZYM GABINECIE!!!   NOSZĄC BYTY ARCOPEDICO ĆWICZYSZ I WZMACNIASZ MIĘŚNIE STOPY ORAZ ZAPEWNIASZ MAKSYMALNY KOMFORT W TRAKCIE CHODZEN...
2016-11-12 - INDYWIDUALNE WKŁADKI ORTOPEDYCZNE

  WPROWADZILIŚMY DO OFERTY INDYWIDUALNE WKŁADKI ORTOPEDYCZNE ,WYKONYWANE PRZEZ FIZJOTERAPEUTĘ .SYSTEM TERMOPLASTYCZNYCH WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH  ICB MEDICAL JEST WYNIKIEM WIELOLETN...
2016-02-07 - Kostka Arkady

Rewolucja w Podologii-Kostka Arkady ! Zabieg pozwalajacy  pozbyć się problemu przy -wrastających paznokciach -wkręcających się paznokciach -nieprawidłowo przyciętym paznokciu Efekt na...