WIZYTY
DOMOWE
ZAPISZ SIĘ
ONLINE
WYKUP BON
UPOMINKOWY
NOWY ADRES
kom. +48 502 478 861
ul. Ceynowy 3 84-230 Rumia
Pielęgnacja dłoni i paznokci
 
Dłonie są naszą wizytówką.Niestety zdarza się,że ciężka praca , niekorzystne warunki atmosferyczne lub poprostu upływ czasu czynią naszą skórę dłoni przesuszoną,zmecząną i szorstką. Na ratunek pieknu i młodości skóry dłoni polecamy.
 
MANICURE SPA
 
Mleczna kapiel poprzedzona peelingiem,wmasowane zostanie serum które dostarczy skórze cennych składników regenerujacych,maska odżywcza delikatna rosa wody kwiatowej i krem na zkończenie który uwieńczy czałośc zabiegu.
 
PARAFINOWA KĄPIEL
 
Na bardzo suche ,szorstkie ,zniszczone i zaczerwienione dłonie polecamy ciepłą parafinę o delikatnym zapachu brzoskwini, 20min.relaks w cieplutkich rekawicach może byc miła chwilą odpoczynku i dodatkiem do innych zabiegów a także prezentem dla naszych spracowanych dłoni.
 
MANICURE JAPOŃSKI P.SHINE
 
Manicure Japoński to tradycyjny zabieg, który wzmacnia naturalne paznokcie, zasila je krzemionką z Morza Japońskiego, witaminami, pszczelim pyłkiem oraz keratyną. Głęboko odżywia paznokcie oraz zamyka łuski tworząc naturalną barierę ochronną.Manicure Japoński polecany jest szczególnie osobom posiadającym kruchą i łamliwą płytkę paznokcia. Jest też niezastąpiony przy paznokciach rozdwajających się. Zabieg polega na energicznym wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokcia. Następnie na przygotowaną w ten sposób powierzchnię nanosi się warstwę pudru, który zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
 
Zapobiega to wypłukiwaniu zawartych w paście składników odżywczych oraz nadaje paznokciom blask różowej perły. Paznokcie zostają wzmocnione i zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Manicure Japoński zapobiega także łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. W celu uzupełnienia odżywczej warstwy, kurację należy systematycznie powtarzać, co dwa, trzy tygodnie przez okres pełnego zrośnięcia płytki paznokcia. Zabieg przeciętnie trwa około 30 minut. Po Manicure Japońskim przyczepność płytki paznokcia jest bardzo ograniczona, dlatego zaleca się przez cztery do pięciu dni nie malować paznokci.
 
Ze względu na wyjątkowo naturalny wygląd paznokci po zabiegu, Manicure Japoński swobodnie mogą stosować zarówno panie jak i panowie.
 
Przeciwwskazaniem jest jedynie bardzo mocno osłabiona płytka paznokcia (np. po nieprawidłowym zabiegu przedłużania paznokci). Szczególnie dobre efekty uzyskuje się łącząc Manicure Japoński z manicure biologicznym.
 
MANICURE HYBRYDOWY
 
Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci. Zabieg ten, to nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do trzech tygodni. Usługa jest bezpieczna dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd.
 
Lakiery hybrdowe - permamentne łączą zalety tradycyjnych lakierów UV oraz żeli SOAK off. Są wyjatkowo trwałe i odporne na odpryskiwanie czy matowienie.
 
Lakiery hybrydowe można stosować na każdy rodzaj płytki paznokciowej bez obawy o trwałośc zabiegu.


Aktualności

2017-03-30 - BUTY ARCOPEDICO

BUTY ARCOPEDICO -SOS DLA TWOICH STÓP JUŻ W NASZYM GABINECIE!!!   NOSZĄC BYTY ARCOPEDICO ĆWICZYSZ I WZMACNIASZ MIĘŚNIE STOPY ORAZ ZAPEWNIASZ MAKSYMALNY KOMFORT W TRAKCIE CHODZEN...
2016-11-12 - INDYWIDUALNE WKŁADKI ORTOPEDYCZNE

  WPROWADZILIŚMY DO OFERTY INDYWIDUALNE WKŁADKI ORTOPEDYCZNE ,WYKONYWANE PRZEZ FIZJOTERAPEUTĘ .SYSTEM TERMOPLASTYCZNYCH WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH  ICB MEDICAL JEST WYNIKIEM WIELOLETN...
2016-02-07 - Kostka Arkady

Rewolucja w Podologii-Kostka Arkady ! Zabieg pozwalajacy  pozbyć się problemu przy -wrastających paznokciach -wkręcających się paznokciach -nieprawidłowo przyciętym paznokciu Efekt na...